• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Aktori i njohur flet me respekt për ish-bashkëshorten: Jam mirënjohës për të

Aktori i njohur, Ben Affleck ka qenë i ftuar në programin ‘Today’ , ku ka folur për herë të parë pas daljes nga rehabilitimi dhe luftës së vazhdueshme me alkoolin. Sic edhe mund të keni dëgjuar, aktori i shumë roleve në ‘Hollywood’ ka pasur shumë probleme me pijet për shumë vite. Ishte pikërisht kjo varësi që ka vonuar divorcin nga ish-bashkëshortja Jennifer Garner.

Kjo e fundit ka qenë gjithmonë pranë tij megjithëse e ndarë. Për këtë pjesë, Ben foli si kurrë më parë duke treguar publikisht mirënjohjen që ka për të. “Fëmijët e mi janë me fat se kanë një nënë perfekte. Ajo ja ka dalë mbanë çdo problemi. Ajo është e fortë”,-u shpreh ai.

Kujtojmë se Jennifer dhe Affleck kanë 3 fëmijë në moshat 13, 10 dhe 7 vjeç. / revistawho.com

Ben Affleck and Jennifer Garner left church together with their children Violet, Seraphina and Samuel. In the meantime, a paparazzo was allegedly threatened by a person with a knife. This person was a regular when church let out to block paparazzi from getting shots of Garner. A passing police officer handcuffed the man and took him away.
Pictured: Jennifer Garner,Ben Affleck
Ref: SPL5048324 091218 NON-EXCLUSIVE
Picture by: Jaxson / SplashNews.com
Splash News and Pictures
Los Angeles: 310-821-2666
New York: 212-619-2666
London: 0207 644 7656
Milan: 02 4399 8577
[email protected]
World Rights