• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Aktorët e serialit turk bëjnë shqiponjën

Seyma Korkmaz dhe Murat Danaci, që janë bërë të njohur në Shqipëri me serialin “Më fal” kanë bërë shqiponjën me duar. Bashkë me stafin ata kanë përshendetur shqiptarët, të cilët kanë qënë të shumtë me komente duke i falenderuar.