• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Aktorët e “Apartamentit 2XL” drekë pune me fruta deti… (FOTO)

Aktorët dhe skenaristët e programit të humorit në Vizion Plus “Apartamenti 2XL” janë mbledhur për drekë. Një pozë nga kjo mbledhje midis kolegësh e ka publikuar njëri prej protagonistrëve të këtij spektakli, aktori Juliana Deda, i cili ka shënuar edhe emrin e restorantit të peshkut ku po drekonin. “Drekë pune… Si fund sezoni”, ka shkruar Juli. Në krye të tryezës me fruta deti shihet Erand Sojli teksa bie në sy mungesa e producentit Turjan Hyska.

13256103_10206633602581655_2274144499280021949_n