• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Ajo që i ndodhi Marinës para spektaklit, nuk do donte t’i ndodhte asnjë moderatoreje!

E veshur, e lyer, Marina ishte gati për spektaklin e sotëm të “Klanifornias”…derisa doli në skenë. Për shkak se bluza të cilën kishte veshur reflektonte në ekran, Marina duhej të ndërrohej. Moderatorja do të shfaqej në puntatën e sotme, me një fund të gjatë ngjyrë karamel dhe një bluzë me temina nga Elisabetta Franchi. Në minutën e fundit, Marina u detyrua të ndërrohej, një situatë të cilën asnjë moderatore nuk do donte ta përjetonte.

“Si përfundim, më duhej të ndërroja veshjen në minutë të fundit për shkak të reflektimit të bluzës në ekran! Super spektakël ka “Klanifornia” sonte!”-shkruan Marina në postimin e fundit ku shfaqet me veshjen e dytë, një xhaketë e bardhë, sërish nga Elisabetta Franchi.