• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ai nuk ka çfarë të japë më! Arjola flet për Granitin dhe thotë se ai duhet të dalë nga shtëpia

Graniti është një ndër banorët në nominim bashkë me Monikën, Sarën dhe Ilirin.

Në një bisedë me Monikën dhe Einxhel, Arjola u thotë atyre se Graniti nuk ka çfarë të japë më në këtë shtëpi.

“Jam 1 miliard e bindur që Graniti nuk ka këtu çfarë jep më”,-thotë ajo.

“Graniti nuk ka për të dalë. Ai ka ndryshuar, ka filluar flet dhe me banorët e tjerë dhe duan ta shikojnë brenda shtëpisë. Llafet e mia kanë dalë deri më sot”,-i thotë Einxhel.