• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Fotot, Lajme

Afërdita Dreshaj, nxeh temperaturat në kopertinën e “WHO”

Numri i ri i kopertinës në revistawho.com sjell rrëfimin e Afërdita Dreshaj, modeles dhe këngëtares së njohur që me këtë set fotografik i nxeh temperaturat në këto ditë me mot të keq në Tiranë… Bashkëpunimi i Geljant Kalecit, me një modele profesioniste si Afërdita dhe puna e shkëlqyer e të gjithë bashkëpunëtorëve, artistes së make up-it Suela Çangu e stilistit Niko Komani solli këtë kopertinë, që pritet të jetë një nga më të nxehtat e këtij viti.