• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Afërdita Dreshaj na përgjigjet për pyetjen që i bëjnë më shumë njerëzit (dhe në sa gjuhë i flet të birit)

Afërdita Dreshaj po jeton jetën e saj më e lumtur se kurrë, teksa së fundmi është bërë edhe nënë e një djali të vogël. Bashkëshorti i saj, është një lojtar i famshëm i Hokejit ndaj jeta e saj tashmë është e ndarë mes Europës dhe SHBA-së, ose më saktë mes vendeve ku luan bashkëshorti i saj dhe shtëpisë.
Pikërisht pyetja që i bëhet më shpesh Afërditës është se ku i pëlqen asaj të jetojë më shumë, ndaj ajo ka dhënë një përgjigje shteruese.
“Sa shumë pyetje rreth kësaj teme. Burri im luan hokej dhe këtë vit ai luan në Çeki, ndaj ne do të jetojmë këtu deri në mars. Shtetet e Bashkuara janë shtëpia jonë. Kthehemi aty gjithmonë, por jemi me fat që mund ta kemi këtë përvojë edhe me Skain, është përgjigjur ajo.


Gjithashtu Afërdita na ka zbuluar se djalit të saj ajo i flet në tre gjuhë, anglisht, shqip dhe çekisht./revistawho.com