• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Afërdita Dreshaj kthehet pas në kohë, zbulon si e ka festuar 31 tetorin vite më parë

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj ka zgjedhur që ditën e sotme të zbulojë për fansat e saj disa nga pamjet që është maskuar çdo vit për festën e ‘Halloween’. Herë me flokë të kuqe, herë të tjera me kostume në ngjyrë të kuqe së bashku me partnerin e saj, Dreshaj ka arritur ta përmbushë më së miri qëllimin e festës së 31 tetorit, duke ngjasuar totalisht si dikush tjetër.

Afërdita nuk ka zbuluar se si është maskuar mbrëmjen e sotme, megjithatë kjo mbetet për t’u zbuluar në ditët në vazhdim. Me siguri si çdo herë tjetër, këngëtarja do arrijë t’i surprizojë të gjithë me ‘look-un’ e saj mjaft tërheqës./revistawho.com