• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj rikthehen në vendin e martesës, modelja zbulon pamjet nga pushimet

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kindl, prej ditësh kanë filluar pushimet verore në Miami. Modelja shqiptare ka publikuar disa foto në ‘Instastory’, ku zbulon pamjet e mrekullueshme nga vendi ku çifti po qëndron. Ajo gjithashtu ka zbuluar një detaj të vogël, pasi ka publikuar një foto ku shfaqet krah bashkëshortit të saj dhe shkruan: “Pamja nga ku thamë ‘pranoj’”. Mesa duket, Afërta dhe Jakub kanë vendosur të hapin sezonin duke u rikthyer në vendin me kujtimin e tyre më të bukur dhe duket se po ia kalojnë për mrekulli. Kujtojmë se Afërdita dhe Jakub u martuan vitin që lamë pas, në një ceremoni madhështore, ku nuk mungonin familjarët dhe miqtë e çiftit./revistawho.com

View this post on Instagram

you are my piece of paradise 💘

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

View this post on Instagram

To the clouds and back.. 💕

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on