• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Afërdita dhe Jakub zgjedhin këtë vend për të festuar përvjetorin e martesës për një arsye të veçantë

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl kanë vendosur ta festojnë 2-vjetorin e martesës së tyre në vendin ku dhe kurorëzuan dashurinë në martesë.

Këngëtarja shqiptare ka ndarë në ‘Instastory’ disa pamje nga hoteli ku janë zhvendosur, duke treguar se kanë pasur një motiv të veçantë pse e kanë zgjedhur këtë vend.
“Ne u martuam në këtë hotel 2 vite më parë, kështuqë erdhëm të festonim përvjetorin tonë këtu”, ka shkruar Dreshaj krah postimeve në ‘Instastory’.
Nga pamja e dhomës së dyshes duket pamja fantastike e palamave dhe detit, duke shijuar kështu plotësisht verën 2020.
Kujtojmë se shumicën e kohës Kindl dhe Dreshaj janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit, duke u stërvitur dhe kujdesur maksimalisht edhe për formën e tyre fizike./revistawho.com