• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Adrola Dushi zbulon dhuratën më speciale për të birin: Ylli më i bukur në qiell mban…

Modelja e njohur, Adrola Dushi ka vendosur t’i bëjë dhuratën më të bukur djalit të saj Troi, duke i vendosur një ylli në qiell me emrin e tij.

“Ylli me i bukur ne qiell, mban emrit e yllit me te bukur ne toke – Troi ime. @star_registry_albania Faleminderit shume per kete dhurate qe me beri kaq te lumtur”, ka shkruar bukuroshja krah fotos ku duket dhe çertifikata e regjistrimit të emrit të Troit.

Kujtojmë se Dushi ka treguar se momentet më të vështira për të janë gjithmonë ato kur gjendet larg djalit. Pak ditë më parë Troi nisi klasën e parë dhe mami Adrola i dedikoi fjalët më të ndjera si çdo prind në këtë ditë speciale për të voglin e saj./revistawho.com