• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Adrian Gaxha prezanton dashurinë e jetës

Lidhja mes djemëve dhe nënave është shumë e fortë, e tillë është edhe për këngëtarin Adrian Gaxha.

Ai na ka prezantuar sot me nënën e tij Suzanën, të cilën e do shumë.

image