• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Adnan” dhe “Bihter” takohen pas 10 vitesh, ja çfarë thanë aktorët

Aktorët Selçuk Yontem dhe Beren Saat u bënë shumë të njohur në Shqipëri vite më parë me serialin “Dashuri e ndaluar”. Kanë kaluar 10 vite që nga transmetimi i këtij seriali në Turqi dhe dy aktorët janë takuar së fundmi. Bihter ka shkuar me bashkëshortin e saj në një shfaqje në teatër në të cilën performonte edhe Adnani. Ata bënë foto së bashku dhe Adnan e postoi këtë moment në Instagram duke u shprehur i lumtur që ata janë ritakuar pas shumë vitesh. “Beren dhe Kenan erdhën në teatër mbrëmë, sa mirë bënë”-shkruan aktori. Ndërsa Bihter komentoi: “Sa mirë bëmë që erdhëm, ishte shumë bukur”. Adnan e ruan miqësinë me aktorët e serialit prej vitesh. Ai takohet shpesh me Zerrin Tekindor e cila luante rolin e “Zonjushës”./revistawho.com