• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

A jeni kuriozë të dini se si e festoi 30-vjetorin Greta Koçi? (Si në përrallë)

Një festë përrallore i ka dhuruar Greta Koçi, vetes në 30-vjetorin e saj të lindjes.

Këngëtarja e njohur, ka postuar disa foto e video në të cilat ajo shihet me njerëzit e saj më të dashur, në një atmosferë tepër të ngrohtë e plot dhurata.

Dekorim i zgjedhur për këtë ditë ishte tepër i veçantë, ku dominonte ngjyra rozë, ndërsa Greta dukej si një kukull barbie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)

Ky përvjetor e gjen këngëtaren të lumtur e më të realizuar se kurrë. Jeta e re në Vjenë, duket se i ka ofruar asaj gjithçka që ka pasur nevojë. Dhe është një ndryshim kaq i bukur sidomos kur sapo ke prekur të 30-at./revistawho.com