• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

A jeni kuriozë sa kushton kjo çantë e Ingrit Gjonit? Fiks sa një makinë (e përdorur)

Ingrit Gjoni ka publikuar së fundmi një seri fotosh e veshur me elegancën që e karakterizon dhe krejt sharmin e saj, ama ne na mbetën sytë tek çanta e këngëtares. Një çantë e madhe e markës ‘Fendi’, pjesë e koleksionit të ri të markës luksoze, e ka shoqëruar kombinimin e saj vjeshtor dhe ekstravagant. Por nga një kërkim i joni, ajo që zbuluam është çmimi i çantës.

Në faqen zyrtare të ‘Fendi’, ky model kushton rreth 2,723 Euro, shifër kjo e konsiderueshme. Nëse i keni fiksim çantat dhe markat, ky model mund të jetë investim i mirë, pasi ka hapësirë të bollshme dhe është një çantë e kombinueshme me çdo gjë./revistawho.com

(11,890 Saudi Riyal = 2,723.19 Euro)