• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

A i shoqëroi Robert në pushime Norën dhe Renee-n? Këngëtarja sqaron gjithçka me një foto

Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund marrëdhënies së tyre pas 13 vitesh lidhje. Ky lajm shkaktoi një zhurmë të madhe në media, megjithatë dyshja zgjodhi të mos komentojë më asgjë lidhur me raportin e tyre. Ndërsa së fundmi nisën aludimet se ata kanë shkuar me pushime së bashku me vajzën e tyre Renee, fakt ky që i habiti jo pak ndjekësit e dyshes.
Megjithatë këngëtarja ka qartësuar më pas të gjithë fansat me anë të disa fotove të publikuara në rrjetin e ‘Instagram’ duke zbuluar se në të vërtetë ndodhet me pushime me Renee dhe mamanë e saj.
Ndonëse kanë kaluar disa ditë që prej lajmit të ndarjes së dyshes së njohur, ajo vazhdon të komentohet ende gjerësisht në rrjet./revistawho.com