• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

A është strikte me dietën e saj Lori Hoxha? Trashëgimtarja e ‘Top Channel’ tregon rutinën e saj të mëngjesit

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha ka ndarë shpeshherë momente të ndryshme të përditshmërisë gjatë javëve të fundit. Së fundmi ajo ka vendosur t’i përgjigjet ndjekësve rreth pyetjeve lidhur me dietën e saj ushqimore dhe formën se si kujdeset për trupin e saj.

“A je strikte me dietën tënde dhe cili është mëngjesi yt tipik?”, ka shkruar një prej fansave të Hoxhës në llogarinë e saj.

“Unë e evitoj mëngjesin sepse unë mbaj dietë për16-18 orë në ditë. Rutina e mëngjesit përfshin 1 litër ujë shoqëruar me një americano”, ka shkruar Lori në postimin e saj në ‘Instastory’.

Kujtojmë se Lori ka treguar gjithashtu se stërvitet rregullisht dhe se është gjatë gjithë kohës e uritur dhe nuk i privon vetes asnjë ushqim./revistawho.com