• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

A është Miley Cyrus në një lidhje me vajzën që u fotografua duke u puthur?

Miley Cyrus i dha fund marrëdhënies së saj 10-vjeçare me Liam Hemsworth duke shkaktuar shumë spekulime. Fill pas këtij momenti fotot duke u puthur dhe përqafuar me Kaitlynn Carter në një jaht, bënë xhiron e rrjetit duke shkaktuar shumë zhurmë në mediat rozë. Ndërsa së fundmi një burim ka zbuluar për revistën ‘People’ dhe ‘Entertainment Tonight’ se Cyrus dhe Carter nuk janë në një lidhje romantike, por thjesht po kalojnë një kohë të bukur së bashku. Burimet kanë shtuar gjithashtu se vajzat njihen prej kohësh me njëra-tjetrën.

Ditën e djeshme, motra e Miley-t, Brandi reagoi publikisht duke i kërkuar të gjithëve të mos arrijnë në konkluzione dhe të respektojnë privatësinë e tyre./revistawho.com