• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

A është ky një konfirmim i Dafina Zeqirit për lidhjen e re?

Prej kohësh flitet se Dafina Zeqiri dhe bashkëpunëtori i saj i ngushtë, Dj Geek, janë në një lidhje. Ata janë mjaft të afërt me njëri-tjetrin dhe kjo vihet re edhe nga komentet që lënë në rrjetet sociale. Së fundmi Dafina ka publikuar një foto ku është duke performuar në skenë dhe sytë i ka nga Dj Geek. “Po të shoh baby”, shkruan ajo dhe këtë e shoqëron me një emoji për çiftet e dashuruara. Kujtojmëb se Dafina dhe Dj Geek kanë edhe një këngë së bashku, “Alo”, që ka rezultuar mjaft e suksesshme.