• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

A është kjo pyetje një tregues se Princ Harry po planifikon të ketë një fëmijë tjetër?

Që prej ardhjes në jetë të Archie-t, Meghan Markle dhe Princ Harry kanë qenë në qendër të mediave rozë. Të shumtë kanë qenë ndjekësit të cilët kanë spekuluar nëse dyshja do të vendosë të kenë një fëmijë tjetër.

Së fundmi pas disa takimeve të bëra në Windsor, njerëzit janë shprehur se Harry ishte mjaft i interesuar për të ditur se si shkojnë gjërat në familje kur vjen në jetë fëmija i dytë. Pyetjet e shumta të dukës së Sussex rreth këtij momenti, ka bërë që të gjithë të dyshojnë se çifti po mendon të kenë një tjetër fëmijë.

Nuk dihet ende se si qëndron e vërteta, por kjo pritet të zbulohet në javët në vazhdim nga vetë ata. Kujtojmë se Harry dhe Meghan janë treguar gjithmonë tepër miqësor me ndjekësit e tyre, teksa i kanë takuar./revistawho.com