• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

A është kjo një shenjë se Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter po e bëjnë lidhjen e tyre serioze?

Miley Cyrus është fotografuar së fundmi pranë partneres së saj, Kaitlynn Carter duke drekuar së bashku me mamanë e këngëtares. Vajzat nuk arrinin t’i largonin duart në asnjë moment nga njëra-tjetra, duke i treguar të gjithëve se gëzojnë një marrëdhënie të shëndetshme.
Pasi kanë drekuar të lumtura ato janë larguar së bashku me mamanë e Cyrus. Mesa duket Miley ka arritur ta lërë pas historinë e saj të dashurisë 10-vjeçare me Liam Hemsworth dhe tani ndihet shumë mirë me të dashurën e saj.
Raporti i vajzave ka tërhequr mjaft vëmendje në media, megjithatë ato i kanë kërkuar të gjithë ndjekësve të respektojnë hapësirën dhe vendimet e tyre./revistawho.com