• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

A është kjo një shenjë se Kylie Jenner po kthehet me Travis Scott?

Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë qenë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave që prej ndarjes së tyre disa muaj më parë. Reperi pohoi se nuk mund t’i ofronte miliarderes të gjitha gjërat që ajo donte, një fëmijë tjetër apo një martesë. Fill pas kësaj ndarjeje nisën dhe spekulimet se Jenner ishte duke përjetuar një romancë me këngëtarin e njohur, Drake.

Pavarësisht këtyre lajmeve, Kylie është parë duke flirtuar sërish me ish-partnerin e saj, Travis Scott në ditën e falenderimeve. Raporti i dyshes nuk i ka shpëtuar syrit të paparacëve, të cilët e kanë parë këtë moment si një mundësi rikthimi midis Kylie-t dhe Travis./revistawho.com