• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

A është i lumtur kur një shok i martohet? Fare, thotë Dren Abazi dhe s’ka faj!

Dren Abazi është një nga këngëtarët më të pëlqyer, sidomos nga publiku femëror. I pashëm dhe me një zë joshës, Dreni vihet shpesh në qendër të vëmendjes për tema që lidhen me martesën apo gjetjen e femrës së jetës. Atij i pëlqen të jetë single(kujt nuk i pëlqen xhanëm) dhe këtë nuk ka aspak kompleks ta thotë kudo. I ftuar në Top Channel, Dreni mirë për vete, po ka treguar se ai trishtohet kur një shok i martohet. Pse do pyesni ju? Epo është e thjeshtë! Kur njerëzit martohen, largohen. Dhe meshkujt e vuajnë disi më shumë këtë pjesë. Ja fiks siç e ka thënë edhe Dreni këtu.