• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

A është dasma në planet e saj të afërta? Ja si përgjigjet Rozana Radi

Këngëtarja e njohur, Rozana Radi, ka qenë në një lidhje ‘Skype’ së fundmi në emisionin “Jo vetëm modë.

Ajo është pyetur nga moderatorja Orinda Huta mbi mendimin e saj për dasmën dhe a e ka në plane e saj të afërta.

“Jam në një moshë jo relativisht, as e madhe as e vogël. Megjithatë dasmën nuk e shoh në një nga projektet e mia të ardhshme, domethënë. Për mendimin tim mendoj që dasma është një dëshirë personale e çdo individi. Një vajzë ka dëshirë ta bëjë, një vajzë nuk ka dëshirë ta bëjë”, u shpreh ajo. Rozana ka një dyqan me fustane nusërie, por me sa duket vetë nuk preferon të bëjë dasmë.