• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

A e gjeni dot sa vjeç mbushi David Beckham?

Ylli ndërkombëtar, David Beckham feston sot 46-vjetorin. Përgjatë gjithë karrierës së tij si fubollist, David ka dalluar për tiparet tejet tërheqese dhe marrëdhënien shumëvjeçare me Victoria Beckham. Që fëmijë ishte adhurues i flaktë i futbollit dhe i klubit futbollistik Manchester United ku edhe filloi karrierën, e që prej atëherë ishte nën mbikëqyrjen e menaxherit Sir Alex Ferguson, i cili e zbuloi talentin e tij dhe e angazhoi që në moshën 16 vjeçare në ekipin e të rriturve dhe barti fanellën me numrin 24.


Më poshtë ju sjellim një galeri të fotove më tërheqëse të David, ju mbajini sytë 4 dhe na thoni, a jua mbush syrin për 46-vjeç?/revistawho.com