• youuinsttaaffccbb
TEST
Horoskopi, Instant Articles, Lajme

A e dini kush janë më gënjeshtarët sipas horoskopit? Zbulojeni tani

Mund të jeni një nga shenjat më të mira të horoskopit por problemi me ju është se ndonjëherë i bëni bisht të vërtetës. Me Neptunin si sundimtarin tuaj, nuk thoni gënjeshtra të mëdha, por preferoni të mos lëndoni dikë. Epo e bardhë apo e zezë, gënjeshtra gënjeshtër mbetet.

Bëhet fjalë për “Peshqit”, të cilët kanë një “superfuqi” pasi mund të shikojnë të gjitha anët e një mosmarrëveshjete, që është edhe bekim por edhe mallkim ndonjëherë. Sekreti i të qenit komunikues të mirë (çka e karakterizon shenjën tuaj), është se thoni çfarë doni të thoni dhe jeni shumë të qartë në atë që thoni. Të tregoi të vërtetëm me aq lezet sa të mundeni, mund t’i mbrojë të tjerët nga “e keqja” dhe kështu do të ndiheni vetvetja./revistawho.com