• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

A duhet të përgatiten fansat për shtatzëninë e radhës së Kourtney Kardashian?

Teksa Kourtney Kardashian i kthehu koment një prej ndjekësve që e pyeste nëse ishte shtatzënë, zbuloi dhe dëshirën e saj për të pasur një fëmijë tjetër.

Kjo deklaratë e miliarderes i befasoi ndjekësit, të cilët mendonin se tashmë Kourtney nuk do të kishte të tjerë fëmijë. Megjithatë përpos komentit, burime pranë saj kanë treguar për ‘Hollyëoodlife’ se Kardashian thjeshtë është përpjekur të kthejë përgjigje duke ironizuar ndjekësin e saj dhe se planet për një shtatzëni tjetër nuk ekzistojnë.

Kujtojmë se 40-vjeçarja është nënë e 3 fëmijëve me Scott Disick, Penelope, Mason dhe Reign./revistawho.com