• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

A do t’i shohim Meghan Markle dhe Princ Harry-n jashtë kornizave të pallatit mbretëror në emisionin e Ellen DeGeneres?

Pak ditë më parë lajmi se Meghan Markle dhe Princ Harry do të ishin pjesë e emisionit të njohur të Ellen DeGeneres për një intervistë ekskluzive pas largimit të tyre nga familja mbretërore i surprizoi të gjithë ndjekësit.

Megjithatë pas gëzimit të shumtë të fansave të dyshes, duket ky lajm nuk ka qenë aspak i vërtetë pasi Meghan dhe Harry nuk kanë konfirmuar asnjë intervistë për moderatoren e njohur sipas ‘Bazaar’.

Ndonëse dëshira e ndjekësve të pallatit mbretëror për t’i dëgjuar në një intervistë jashtë kornizave të pallatit mbretëror është shumë e madhe, duket se çifti nuk është bindur ende për të hedhur këtë hap./revistawho.com