• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

8 Shkurt, Dua Lipa prezanton këngën e re

Dua Lipa ka njoftuar përmes profilit të saj në ‘Facebook’ se të hënën do të dalë kënga e saj më e re “Last Dance”. Pas suksesit që pati me këngën “Be the one” pritshmëritë e saj dhe për këngën e re janë shumë të larta. Këngëtarja me origjinë shqiptare po bëhet shumë e kërkuar në arenën ndërkombëtare.