• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

8 muajsh shtatzënë, Arbenita ndan fotot me barkun e rrumbullakosur

Pas zërave që kanë qarkulluar në rrjet, Arbenita Ismajli ka konfirmuar shtatzëninë e saj.

Modelja ka publikuar vetëm pak minuta më parë disa foto e veshur me fustan të kuq në makinë, ku duket barku i rrumbullakosur.

“8 muajsh shtatzënë”, ka shkruar Arbenita krah fotove ku shfaqet mjaft në formë.

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi e duket se në vetëm pak javë Arbenita dhe Fero do të bëhen prindër për herë të parë me një fëmijë, gjininë e të cilit nuk e kanë zbuluar ende./revistawho.com