• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Këshilla, Lajme

8 aksesorët që do ju shpëtojnë jetën gjatë pushimeve

Erdhi vera! Fundjavat në plazh janë ideale, por dielli e vapa jo edhe aq. Ja disa nga aksesorët që nuk duhet të mungojnë në çantën tuaj të plazhit dhe që në situata të caktuara do të duket se do t’ju shpëtojnë jetën:

  1. Letra të lagura
  2. Maskë e gatshme për fytyrën
  3. Kapele
  4. Tharese flokesh
  5. Shkëlqyes për buzët
  6. Deodorant antidjersë
  7. Shalli
  8. Xhel Aloe Vera