• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

50 vite karrierë, urimi special i Ermal Fejzullahut për të atin

Këngëtari i madh i skenës shqiptare Sabri Fejzullahu ka festuar mbrëmë 50- vjetorin e karrierës së tij muzikore, me një koncert të organizuar me këtë rast, ku të ftuar kanë qenë shumë nga figurat e njohura të muzikës dhe skenës. Por urimin më special artisti e mori nga i biri gjithashtu këngëtar, Ermal Fejzullahu.  “Urime 50-vjetorin krenaria e vendit tonë…e festofshim 50 vjetorin e karrierës teme bashkë”, ka shkruar Ermali krahas fotos me të atin.
Ndërkohë që ne fjalimin që ai ka mbajtur mbrëmë ka thënë se i ati është shembulli që fëmijët e tij duhet të ndjekin.