• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

5 vite pasi kurorëzoi dashurinë në martesë, Emina Cunmulaj e kujton me këto pamje përrallore ditën më të bukur të saj

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj ka hapur albumet e vjetra për të kujtuar dhe njëherë ditën më të rëndësishme në jetën e saj, kur kurorëzoi dashurinë në martesë në 20 qershor të vitit 2015.

Ajo ka publikuar në ‘Instastory’ disa momente nga ecja drejt altarit, torta gjidande e dasmës së saj e përbërë edhe nga një pafundësi trëndafilash, kërcimet plot ritëm me bashkëshortin apo dhe ato me babain e saj.

“Dita kur u ndjeva si princeshë”, ka shkruar Cunmulaj krah postimeve duke treguar se kanë kaluar plot 5 vite që nga ai moment.

Me siguri Emina ruan kujtimet më të bukura nga dasma e saj e cila nga pamjet duket si në përralla.

Sot Cunmulaj dhe bashkëshorti i saj janë duke jetuar historinë e tyre të dashurisë së bashku me dy vajzat e tyre, Mia dhe Ella për të cilat tregojnë kujdesin maksimal./revistawho.com