• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

5 vite më parë, Luana Vjollca hap arkivat dhe kujton këto momente gjatë seteve fotografike

Moderatorja e njohur e publikut shqiptar, Luana Vjollca është kthyer pas në kohë me disa foto të 5 viteve më parë. Ajo ka publikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’ disa momente gjatë seteve fotografike me Endrit Mertirin, ku ka veshur një ‘jumpsuit’ në ngjyrë të zezë.

Me buzët në ngjyrë të kuqe, flokët bionde, Luana duket mjaft tërheqëse në këto foto të realizuara më parë.

Vjollca ndan herë pas here momente të ndryshme gjatë seteve fotografik të realizuara për revistat e ndryshme, ku në secilën prej tyre kujdeset maksimalisht për ‘look-un’ e saj sa esktravagant dhe tërheqës./revistawho.com

View this post on Instagram

5 years ago.. 🌴

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on