• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

5 vite bashkë, Tolgahan i shkruan Almedës fjalët e ëmbla në shqip

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një nga çiftet më të dashur për publikun. Ata e kanë treguar gjithmonë se kanë një raport perfekt me njëri-tjetrin. Sot dyshja feston 5 vite bashkë dhe kanë zgjedhur ta urojnë njëri-tjetrin publikisht. Almeda ka postuar një foto të të dyve dhe mjafton një zemër për të treguar sa shumë e do bashkëshortin e saj. Ndërsa Tolgahan ka zgjedhur fjalët e ëmbla në shqip për t’ja dedikuar Almedës. “Të dua shumë shpirti im”, i shkruan ai. Kujtojmë se  çifti janē prindër të Efehan, një vogëlushi mjaft bukurosh që ka ardhur në jetë pak muaj më parë.

View this post on Instagram

❤️5🧿 te dua shume shpirti im …

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on