• youuinsttaaffccbb
TEST
Horoskopi, Instant Articles, Jetë, Lajme

5 shenjat e horoskopit që vlerësojnë inteligjencën para bukurisë

Keni dëgjuar ndonjëherë për sapioseksualët? Në këtë kategori futen ata persona të cilët tek partneri i tyre vlerësojnë si parësore inteligjencën dhe jo bukurinë, apo pamjen e jashtme. Për t’i dalluar edhe më lehtë këta persona ne po ua zbulojmë nëpërmjet horoskopit. Si filim kini parasysh që një pjesë e shenjave përjashtohen lehtësisht, përshembull: dashi dhe shigjetari vlerësojnë aventurat, akrepi vlerëson misterin, gaforrja shikon si parësore xhentilesën.

Ndërsa në top listën e atyrë që vlerësojnë inteligjencën janë:

Bricjapi

Binjakët

Virgjëresha

Peshorja

Peshqit