• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

5 këshillat e Armina Mevlanit për të gjitha vajzat

Armina Mevlani është një ndër blogeret më të suksesshme dhe më me ndikim në vend. Falë punës dhe vullnetit të saj ka arritur të depërtojë edhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Si një femër e arritur në karrierë, Armina është e duhura për të dhënë disa këshilla të vlefshme për të gjitha vajzat e tjera. Dikush nga ndjekëset e saj në ‘Insatgram’ i ka kërkuar Arminës ‘top 5 këshillat e saj’ për vajzat e reja. Rritja e vetëbesimit, ndjekja e ëndrrave dhe liria e femrës, këto janë këshillat kryesore që një femër duhet të ketë parasysh sipas Arminës.

1.Duaj veten tënde përpara të tjerëve

2.Puno për ëndrrat e tua! Gjithmonë

3.Konfidenca është seksi

4.Një burrë mund të zgjohet një mëngjes dhe të të lërë! Karriera jote nuk do të lërë kurrë!

5.Ji gjithmonë ‘gjuetari’. Lërë gjithmonë pak kuriozitet për mashkullin tënd /revistawho.com