• youuinsttaaffccbb
TEST
Shtëpi

4 ide për një kuzhinë të bukur dhe moderne

Viti i Ri 2018 ka ardhur me trendet e reja. Prandaj për të gjithë ju që keni planifikuar të bëni ndryshime në kuzhinën tuaj merrni sado pak nga sugjerimet tona dhe miksojini me stilin tuaj.

Bluja dhe jeshilja kombinimi perfekt

Nëse kuzhina juaj ka shumë dritë, futja e këtyre dy ngjyrave do e zbukurojë shumë. Përdorni dhe ngjyrën e drurit për të arritur perfeksionin.

Violetë ngjyra vitit!

Është ndër trendet më të bukura të vitit, e miksuar me grinë dhe portokallinë është perfekt për një kuzhinë elegante.

Ngjyrat e lehta

Përdorimi i ngjyrës pudër në mure dhe i të bardhës apo blusë në gri te modelimi i kuzhinës janë ndër kombinimet klasike që s’dalin kurrë nga moda.

Kontrastet mes ngjyrave

Ngjyra e drurit e kombinuar me mermer në nuanca të veçanta është kombinimi që do mahnis miqtë tuaj sapo ta shohin.

Ngjyra e drurit e kombinuar me mermer në nuanca të veçanta është kombinimi që do mahnis miqtë tuaj sapo ta shohin.