• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

4 femrat e familjes Hoxha pozojnë së bashku, njihuni me motrën tjetër të Lorit dhe Sarës

Lori dhe Sara nuk janë të vetmet bukuroshe të familjes Hoxha. Ato kanë dhe një motër më të vogël të quajtur Redia, e cila deri më sot nuk ka preferuar të ekspozohet shumë. Por duke qenë pjesë e një prej familjeve më të rëndësishme në vend, kjo është pak e vështirë. Në foton më të fundit të postuar nga Sara, ato shihen teksa pozojnë të treja, së bashku me mami Vjollcën. Dhe ne nuk dimë kujt t’ja vëmë gishtit se cila është më e bukura prej tyre./revistawho.com