• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Këshilla, Lajme

3 mënyra të thjeshta që fytyra juaj të shkëlqejë gjatë verës

Vera, thuhet se është stina kur lëkura duket më e bukur se kurrë, por nuk është e vërtetë. Gjatë tre muajve të vapës shpesh herë të padurueshme, fytyra mund të dëmtohet dhe do të duket pa jetë. Ne do ju listojmë tre mënyra të thjeshta që fytyra juaj të shkëlqejë gjatë gjithë verës.

Përdorni krem hidratant me faktorë mbrojtës nga dielli dhe ingredientët e tyre bëni kujdes t’i shikoni mirë.

Konsumoni sa më shumë fruta dhe pini ujë. Një lëkurë e hidratuar duket gjithmonë bukur.

Kremin mbrojtës nga dielli aplikojeni gjithmonë me dy shtresa në fytyrë. Ai është çelësi i një fytyre të bukur. / revistawho.com