• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Modë, Who VIP, Who World

28 FOTOT / Diana dhe Kate, princeshat me të njëjtin stil 

Si gruaja e mbretit të ardhshëm të Anglisë, Dukesha e Kembrixhit duket se po bëhet gjithmonë e më shumë e preferuar ashtu sikurse vjehrra e saj Lady Diana. Jo më kot, në fotot që do të pasojnë do të shikoni se krahas popullaritetit ato kanë edhe shije të përbashkëta.