• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në mes të natyrës dhe diellit, Miriam Cani ka dy ngjyra të preferuara që e shoqërojnë në çdo ‘look’ të sajin

Miriam Cani ka treguar me postimet e ndryshme se gëzon një dashuri shumë të madhe për natyrën. Këngëtarja ka ndarë herë pas here pozat më të bukura duke shijuar diellin apo detin së bashku me fëmijët e saj, Ameli dhe Duam.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Megjithatë nëse shihni me vëmendje të gjitha postimet e Miriamit do të kuptoni se ngjyra e bardhë dhe rozë e ka shoqëruar këngëtaren tek çdo veshje e saj.

Me fustanet e gjatë, me nuancat e rozës, flokët e kapur ose të lëshuar, por gjithmonë e buzëqeshur, Miriami është shfaqer shumë e ëmbël.

View this post on Instagram

Beauty lies in the little things .. 🌸

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Nëse jeni në mëdyshje si t’i kombinoni këto dy ngjyra dhe të duket aq bukur dhe e freskët sa Miriami, mjafton t’i hidhni një sy të gjitha pozave të këngëtares mes natyrës duke shijuar rrezet e dieliit:/revistawho.com