• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Çfarë po i kthen sërish në Londër Meghan Markle dhe Princ Harry-n?

Disa javë më parë Meghan Markle dhe Princ Harry u tërhoqën nga pallati mbretëror për të jetuar një jetë më të thjeshtë larg vëmendjes së audiencës.

Fill pas këtij vendimi dyshja u zhvendos në Kanada duke shijuar atje lirinë e tyre të plotë. Meghan dhe Harry janë fotografuar gjatë kësaj periudhë duke bërë shëtitje me Archie-n, momente që janë komentuar gjerësisht.

Pas kësaj shkëputje duket se Meghan dhe Harry do të rikthehen sërish në Londër për ditën e shërbimit, e cila organizohet në mars. Fansat e Çifitit janë entuziazmuar shumë nga ky lajm dhe kanë bërë të ditur në rrjetet sociale se po e presin me padurim rikthimin e tyre në Londër./revisyawho.com