• youuinsttaaffccbb
TEST
Bukuri, Instant Articles, Jetë, Lajme, Modë

2021 vjen me këto aroma parfumesh që nuk i merr era

Me siguri një nga gjërat më të preferuara që vajzat kanë dëshirë të bëjnë sapo koha ngrohet është të gjejnë fragrancën e duhur të parfumit. Ditët me diell, veshjet plot ngjyra meritojnë dhe një aromë të mirë apo jo?

Epo për t’iu a lehtësuar punën kemi menduar ne. Ç’kuptim ka të dukeni bukur nëse aroma juaj nuk i bën të tjerët të kthejnë kokën? Ne ju sjellim më poshtë një listë të 10 fragrancave më të reja të 2021-it sipas ‘Cosmopolitan’, që me siguri do të bëjnë namin këtë vit. Lajmi i mirë është që shumë nga këto fragranca i gjeni ekskluzivisht në Tiranë në Maison De Parfum. Ndaj mbani shënime./revistawho.com

Bulgari Dolce Estasi Eau de Parfum
Tom Ford Tubéreuse Nue
Kilian Love, Don’t Be Shy Extreme Eau de Parfum
Louis Vuitton Étoile Filante
Parfums de Marly Delina La Rosée Fragrance
Atelier Cologne Lemon Island Cologne Absolue
Mugler Cologne Angel Nova Eau de Parfum
KKW Fragrance Hearts Rose Gold Eau de Toilette
Sisley Paris Izia La Nuit Eau de Parfum
Marc Jacobs Fragrances Daisy Spring Eau de Toilette
CLOSE
CLOSE