• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Who VIP

“2015-ta Viti i Ndarjeve”. Ja çiftet që i kanë dhënë fund marrëdhënies

2015 ka qenë një vit i larmishëm, me të mira dhe të këqia, me çifte të reja e me suksese, por duket se ka dominuar për ndarje të shumë çifteve të njohura. Shumë ndarje kanë qenë të papritura e një pjesë e tyre edhe të habitshme.

Më poshtë ju njohim me çiftet që i kanë dhënë funda marrëdhënies së tyre gjatë këtij viti.

 

 

MIRANDA LAMBERT DHE BLAKE SHELTON

1

 

HALLE BERRY DHE OLIVIER MARTINEZ

2

 

GIGI HADID DHE JOE JONAS

3

 

KOURTNEY KARDASHIAN DHE SCOTT DISICK

4

 

CHARLIZE THERON DHE SEAN PENN

5

 

BEN AFFLECK DHE JENNIFER GARNER

6

 

BRITNEY SPEARS DHE CHARLIE EBERSOL

7

 

GWEN STEFANI DHE GAVIN ROSSDALE

8

 

MEGAN FOX DHE BRIAN AUSTIN GREEN

9

 

BIG SEAN DHE ARIANA GRANDE

10

 

EMMA STONE DHE ANDREW GARFIELD

11

 

BRADLEY COOPER DHE SUKI WATERHOUSE

12

 

AVRIL LAVIGNE DHE CHAD KROEGER

13

 

MILEY CYRUS DHE PATRICK SCHWARZENEGGER

14