• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

2 muaj pas ndarjes, cili është vendimi i radhës i Bradley Cooper dhe Irina Shayk?

2 muaj pas ndarjes Irina Shayk dhe Bradley Cooper kanë arritur në një marrëveshje lidhur me kujdestarinë e vajzës së tyre. Sipas ‘TMZ’, dyshja ka vendosur të jetojnë në të njëjtën zonë në qytetin e New York. Burimet kanë shtuar se kujdestaria e fëmijës do të jetë në varësi të angazhimeve në punë të të dyve. Modelja dhe aktori i njohur kanë vendosur të mos e çojnë këtë çështje në gjykatë, por ta zgjidhin midis tyre. Kujtojmë se së fundmi fansat e Irina Shayk kanë akuzuar Lady Gaga-n se është ajo arsyeja pse çifti i dha fund marrëdhënies disa vjeçare. / revistawho.com