• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

2 festa në një ditë, Almeda Abazi uron kështu bashkëshortin në ditën e lindjes së saj

Përveç ditëlindjes së saj, bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi feston sot edhe 3 vjetorin e martesës së saj. Ka qenë vetë ish-Missi shqiptar i cili e ka kujtuar këtë moment me anë të një postimi në ‘Instagram’.

“Gëzuar 3-vjetorin e martesës zemër”, ka shkruar Abazi krah fotos ku shfaqet duke shkëmbyer puthje me Tolgahan Sayisman ditën kur kurorëzuan dashurinë në martesë.

Komentet e ndjekësve për këtë moment special nuk kanë munguar, njëjtë si urimet për ditëlindjen e saj. Kujtojmë se tashmë Almeda dhe Tolgahan janë prindër të një djali të vogël, të quajtur Efehan./revistawho.com