• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Seks

+18/ Jeta në foto e një bordelloje në Nevada…

Këto imazhe provokative tregojnë se si është nga brenda një bordello e ligjshme. Bordelloja e famshme “Moonlite Bunny Runch” gjendet në Nevada, SHBA. Ajo është në pronësi të milionerit Dennis Hof. Ai e ka zgjeruar tashmë rrjetin e tij dhe ka në pronësi shtatë bordello, shkruan “bota sot”.

Pas krizës ekonomike të vitit 2008, gjithmonë e më shumë njerëz po punojnë në bordello, përfshi mama, sekrete dhe ushtarë.