• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

15 VIP-at që u martuan jashtë Hollywood-it

Jemi mësuar të shikojmë shumë prej ‘yjeve’ të lidhur ose martuar brenda ‘mureve’ të ‘Hollywood’. Por aktorët si Reese Witherspoon, Matt Damon, Anne Hathaway, Scarlett Johansson, George Clooney e shumë të tjerë kanë vërtetuar se dashuria e vërtetë gjendet dhe jashtë shkelqimit të Hollywood-it. Në galerinë më poshtë paraqiten 15 vipat më në zë, sëbashku me partnerët/et e tyre që ju dhuruan lumturinë dhe qetësinë pa famën mbi kurriz./revistawho.com

2013 Time 100 Gala - Arrivals

Jimmy Fallon and Nancy Juvonen

Icelandic Glacial at the 77th Annual Golden Globe Awards On January 5, 2020 At The Beverly Hilton

Reese Witherspoon and Jim Toth

2017 CFDA Fashion Awards - Arrivals

Seth Meyers and Alexi Ashe

Matt Damon and Luciana Barroso attend Men in Black:...

Matt Damon and Luciana Barroso

76th Annual Golden Globe Awards - Arrivals

Anne Hathaway and Adam Shulman

68th Annual Primetime Emmy Awards - Arrivals

David Schwimmer and Zoe Buckman

Premiere Of Amazon Prime Video's "Chasing Happiness" - Arrivals

Kevin Jonas and Danielle Deleasa

Petersen Automotive Museum Grand Re-Opening Gala

Lisa Kudrow and Michel Stern

89th Annual Academy Awards - Arrivals

Vince Vaughn and Kyla Weber

Red carpet, Carpet, Flooring, Dress, Formal wear, Suit, Event, Fashion, Gown, Premiere,

Scarlett Johansson and Romain Dauriac

Red carpet, Carpet, Clothing, Dress, Formal wear, Flooring, Event, Premiere, Fashion, Suit,

George Clooney and Amal Alamuddin

Margot Robbie and Tom Ackerley

"The Politician" Season One Premiere

Gwyneth Paltrow and Brad Falchuk

amfAR Cannes Gala 2019 - Cocktail

Eva Longoria and Jose Antonio Baston

2018 LACMA Art + Film Gala - Arrivals

Miranda Kerr and Evan Spiegel