• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Lajme, Modë

15 kombinimet më të mira për të shkuar në punë

Është koha të mendoni për veshjet tuaja të reja këtë sezon të ri të pranverës 2021. Me siguri në dollap do të gjeni pardesy, xhaketa apo këmisha që i keni veshur dhe vitin e shkuar, por këtë herë mund t’i kombinoni dhe gërshetoni me njëra-tjetrën ashtu siç duhet.

Rrobat me përmasa të bollshme, fundet shumëngjyrëshe dhe bluzat ‘oversize’ do të kryesojnë edhe këtë sezon pranvere. Pa shumë fjalë, më poshtë ju sjellim 15 kombinimet ‘must’ që nuk duhet të mungojnë në dollapin tuaj kurrsesi:/revistawho.com